Tasty Blue

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.3.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Dingo Games
Dingo Games stüdyosunun geliştirmiş olduğu Tasty Blue akiyon oyunu her yaştan oyuncumuza hitap eden bol eğlenceli balık avlama oyunudur.
Dingo Games stüdyosunun geliştirmiş olduğu Tasty Blue akiyon oyunu her yaştan oyuncumuza hitap eden bol eğlenceli balık avlama oyunudur.
 
Sevimli küçük turuncu balığı oyunda siz yönlendireceksiniz. Oyuna başladığınızda oldukça küçük bir balık olarak başlıyorsunuz. Fakat oyunda sizden daha küçük balıklarda yer alıyor. Bu küçük balıklar ile beslenerek daha büyük bir hale geliyorsunuz. Renkli ve eğlence dolu olan Tasty Blue aksiyon oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. Tasty Blue oyununda küçük bir balık olduğunuz için gelecek tehlikelere karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor. Nasıl ki siz sizden küçük balıkları yiyorsanız, sizden büyük balıklarda sizi yemek isteyeceklerdir.
 
Büyük balıklara ve atılan ağlara karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi taktirde sonunuz gelebilir. Köpek balığı, dünyanın okyanuslarını kurtarmak için bilim adamları tarafından yaratılan yapay bir balık olan oynanabilir son karakterdir. Kendi yolunda her şeyi tüketmek ve kendi meselesini kendi haline dönüştürmek için kendi kendini kopyalayan nano teknolojiyi kullanıyor.
 
Bu köpek balığının ne kadar büyük olabileceğini söyleyen yok. Dediğimiz oyunda küçük bir balık olduğunuz için büyüklerin gözünde potansiyel yemek olarak gözüküyorsunuz. Bu yüzden çok dikkatli olun. 
Tasty Blue indir
DİĞER SÜRÜMLER